fbpx

Polje beskonačnih mogućnosti - XII polje horoskopa

Onog trenutka kada okeanografija bude dovoljno napredovala da ispita i istraži morske dubine, sve tajne će nam biti otkrivene, sve misterije razrešene, sve dimenzije realnosti dostupne.

Okean pokriva skoro tri četvrtine (71%) Zemljine površine, pa ipak, čovek je stigao do Meseca, otišao jako daleko u istraživanju Kosmosa, a i dalje je u gotovo potpunom neznanju kada je naše veliko vodeno plavetnilo u pitanju.

Logično, možemo se sa pravom zapitati koliko mi znamo o 12. polju horoskopa, koje okean predstavlja.

Okean, psihu, podsvest, prošloživotna iskustva i sve čemu suštinski nemamo pristupa.

Dvanaesto polje je neobično važno u astrologiji

Ono je izvor energije koju natus u I kući dobija, njegov zaštitni omotač – aura.

Loša postavka serije 12 oduzima snagu i kao besan duh ili energetski vampir crpi energiju.

Ova kuća predstavlja sve u šta verujemo, svesno ili nesvesno, sva sećanja predaka i naše energetske zapise.

Ljudi sa jakom 12-icom imaju jaku psihu, bogatu maštu, poverenje u život, kreativan i moćan unutrašnji svet, kojim uz malo pokretačke energije i ekstrovertnosti lako oblikuju svoju stvarnost i ostvaruju želje.

Više nego drugima, najveće tajne sveta su im dostupne, te ih srećemo među vrsnim istraživačima, medijumima i prorocima, psiholozima ali i umetnicima, hemičarima, farmaceutima, lekarima, najvećim duhovnjacima sveta.

U lošoj postavci prisutni su strahovi, fobije, duboko nesvesno nepoverenje u dobro i neprihvatanje da je istina u lepoti, baš kao što je lepota jedina istina – o čemu ova kuća govori u svojoj dobroj postavci.

Opasnost od opijata, divljih zveri, tajnih neprijatelja, u šumama, okeanima, na zabačenim, nepreglednim mestima.

Psiha je vrlo osetljiva, a neretko se treba čuvati i kloniti psihički obolelih osoba.

Zahteva puno tišine, meditacije, life-coachinga i svega što suštinski menja naše softvere, deinstalira stare i instalira nove sisteme verovanja, a samim tim omogucmćuje ostvarenje punog potencijala i oplemenjuje kvalitet življenja.

OSMO POLJE HOROSKOPA

Ljudi sa dobrom postavkom 8. kuće nose u sebi znanje o prirodi energije. U drugoj kući uzimamo materiju, da bi se u osmoj oslobodili iste.

Pročitaj

LILIT

Fiksna zvezda Algol jedna je od četiri manifestacije energetski izuzetno jakog principa, poznatog pod imenom Lilit.

Pročitaj

MERKUR U ŠKORPIONU

Sad ne ubija prejaka, već preblaga reč, takoreći nonsens, oslobođen čvrstih argumenata i logike. Misao mora posumnjati u svoju verodostojnost pre nego što postane izgovorena reč.

Pročitaj